Jak nás vidí ostatní?

26/05/2011    

0


Jsem blondýna, ne pravá, jsem obarvená. Má to vliv na okolí. Škatulkují si lidé blondýny automaticky jako hloupé? Je to tak odjakživa? Nebo si lidé postupem času tak nějak domysleli , že kdo má hlavu blonďatou je automaticky hloupý? Opravdu platí pravidlo HEZKÝ ČLOVĚK = HLOUPÝ ČLOVĚK, nebo je to jen závist?

SILVESTR 2012 -2013

Má to vlastně hezká žena v životě jak osobním, tak profesním lehčí než žena vzhledově nezajímavá? O tomto tématu by se dalo dlouze polemizovat.Můj názor na tuhle otázku je rozhodně NE! Proč by měla mít hezká žena větší výhody než žena obyčejná? Není to tak.Krásné ženy mohou mít v osobním a milostném životě výhodu větší náklonnosti a zájem mužů,ale správnému muži nezáleží jen na kráse vnější , ale také vnitřní.Dokonce si troufám říci, že u správného muže by měla vyhrávat krása vnitřní. Kde,ale takoví muži jsou? To už dočista zmizeli ze zemského povrchu? Dnešnímu typickému prototypu muže záleží hlavně a především na tom jak žena vypadá ,nevím jestli z důvodů vlastního uspokojení ,nebo aby se s takovou ženou mohli ukázat i ve společnosti. Tímto nechci říct ,že hezké ženy jsou hloupé.Tím chci říci , že v dnešní době převažuje to co máte na hlavě nad tím co v té hlavě máte. Zkráceně-Můžete mít naprosto vymytý mozek , ale muž si řekne hlavně, že jste hezká.

Další možností, která mě napadá je, že muži si vybírají často i hloupé ženy z důvodu takového, že se bojí mít pod svojí střechou úspěšnou, ne-li dokonce úspěšnější ženu než je on sám. Muži jednoduše potřebují mít převahu. Je to přirozené.Jak k tomu, ale pak úspěšné ženy přijdou? Je tohle jen dočasný nebo trvalý stav mužské mysli?

Autor: Kristýna Langová

V rubrice: Život