Vlad Krutskikh opět dobývá svět

05/07/2008    

0


Vlad Krutskih zpěvák a člen ruské dětské hudební skupiny volshebnikidvora se opět dostal mezi nejlepší dětský zpěváky. V tomto roce se zapsal opět mezi elitu se svou známou písní „Ivan Kupala“ na dětské hudebním festivalu EuroJunior 2008. V Hollywoodu po té získal dětského Oskara za nejlepší píseň, zpěv a taneční projev.

Vlad Krutskih se před nějakým časem proslavil ve svém rodném Rusku – později ho už znal celý východní blok a dnes se dostal po náročném žebříčku mezi nejlepší dětské hvězdy i na celém západě.

SILVESTR 2012 -2013

Vlad se nemusí chlubit jen touto cenou. Pravidelně vystupuje v národních televizních pořadech, natáčí reklamy a společně se skupinou ve které zpívá už téměř 4 roky navštěvuje více jak 20 koncertů ročně, po celém světě. Vlad Kruskih je synem Valerie Krutkih, která je známá jako operní pěvkyně a Vlada Krutskih, který pracuje jako dirigent a učitel.

 

Dětský Oskar se uděluje už řadu let na filmovém a hudebním festivalu v Hollywoodu. Mezi držitele tohoto Oskara patří Daniel Radcliffe za ztvárnění Harryho Pottera, Natalie Portmon (Leon, Star Wars apod.) a Michael Jackson (za zpěv a choreografii). A nyní se mezi tyto slavné dětské hvězdy zařadil i Vlad Krutskih.

V rubrice: Hudba