Ekoterorismus budoucnosti

08/10/2007    

4


Z posledních zpráv digitálního vysílání statní televize ČT 666 – Eko se mohl pan Vomáčka, veterán z války v Iráku, Iránu, Saudské arábie, a vůbec všech zemí kde zbyla nějaká ropa, dozvědět toto:

  • Daň z kyslíku se zvýšila na 29% z původních 21%. Rovněž byl na internetu ministerstva ekologie a místního rozvoje zveřejněn seznam neplatičů, jimž byl přívod ekologicky vyráběného kyslíku do domácností odpojen. Budou nuceni otevřít okna a dýchat stejný vzduch jaký dýchali jejich rodiče.
  • Bylo zcela zakázáno topit v kamnech na tuhá i jakákoliv jiná paliva. Zájemci mohou dostat až třítisícovou dotaci na zvýhodněné solární kolektory. Na nynější energetické potřeby domácnost stačí nyný pokrýt zhruba 85% plochy rodiného domku, tudíž se zbytek může využít například jako místo pro okna, které však znamenají energetickou náročnost.
  • Cena nekvalitní energie ČEZ se snižuje, zatímco cena kvalitní ekologické energie z větrných a vodních elektráren mírně stoupá, což je podmíněno výstavbou nových větrných elektráren na letenské pláni, hned vedle proslulé chobotnice – tedy Národní knihovny.
  • Byl dopaden gang, který více než rok ilegálně dovážel do ČR zakázaný druh benzínu, vyráběný z ropy. Pěstitelům rostlin určených na výrobu kvalitního ekologického benzínu tak mohla vzniknout obrovská škoda. Ilegální ropný benzín na černém trhu schánějí například majitelé veteránů, nebo mladí tuneři, jež podle zastaralé teoriezastávají názor, že tento benzín dodává motoru větší výkon. Náměstek ministra pro energii předložil studii, jež dokazuje, že u vozidel s hybridním nebo vodíkovým pohonem se nijak výkon nezvýšil.
  • V Číně byl z vězení po dvaceti letech propuštěn politický vězeň Martin Bursík, bývalý prezident a premiér, vzor mnoha mladých lidí, bojovník ze ekologii a zasloužilý umělec. Na letišti v Ruzyni byla k jeho návratu přichystána slavnostní ceremonie. Mnoho lidí se s tímto vzorem několika generací ekolgicky smýšlejícíh občanů setkat.
  • Odborníci se opět shodli, že lidé poblíž amerického radaru v brdech sice vymřeli na ozáření, toto ale nemá s radarem žádnou spojitost a uvedli, že jakékoliv doměnku v tom směru jsou více než sprosté. Případ z minulého týdne, kdy raketa vypálená z amerického vznášedla, která zasáhla traktor místního farmáře, jenž v troskách zahynul, nebyla selháním obsluhy ani techniky. Traktor prý splňoval všechna kritéria, podle kterých se rozeznává nepřítel. Případ dívek znásilněných americkými vojáky z minulého měsíce byl prý americkou vyšetřovací komisí vyřešen. Všech 12 dívek, nalezených spoutaných ve sklepení katolické školy, v níž všechny studovaly, prý provozovalo prostituci. Vojáci americké armády prý shodně vypověděli, že bylo jejich poviností zakročit proti ilegální prostituci. Státní policie ČR nyní stanovisko američanů prošetřuje.
  • Za historický okamžik se dá pokládat uzavření poslední továrny, jež vypouštěla do obvzduší emise CO2, jež byl na kongresu v Bruselu označen za životně nebezpěčný, jedovatý plyn, který navíc může za většinu problému lidstva, jako je zněčištění, oteplování, obezita, války, hladomor, nemoce a podobné.
  • Na Václavském náměstí bylo zásahovými jednotkami Ekopolicie zasaženo proti protestní akci studentů, která se konala pod heslem „svoboda jedince končí tam, kde začíná ekosocialismus“. Bylo pozatýkáno přes dvěstě studentů, jímž bylo z rozhodnutí ministryně školství a ekologické výchovy okamžitě pozastaveno studium na dobu neurčitou.
  • Dle novely zákona o starobním důchodu bude nyní všem, kteří dodržovali zásady ekologického života a nemají žádný záznam v registru netřídících občanů, zvýšen důchod o 12 Euro. Naopak lidem, kteří mají zapsány prohřešky, bude starobní důchod snížen o 25 euro. Jedinou výjmkou jsou váleční veterání, kteří mají právo na rehabilitaci, za obranu ekosocialismu ve světě. (panu Vomáčkovi se velmi ulevilo)
  • Na závěr již tradičně zvířátka, dnes ekojatka v Ostravě.

Možná je to trochu přehnané, ale obávám se, že jsou lidé, kteří by byli schopní nám takovou budoucnost zařídit. Ekoteroristi jsou všude okolo nás, takže až vám za zády zaskřípe, nebojte se otočit a jednu jim vrazit a poslat je s jejich názorem zpátky na ekofarmu.

V rubrice: Ekologie