Začíná sezóna „voňavek“

01/05/2012    

14


Nádherné jarní počasí a teploty nad 20 stupňů letos zahájily to co ja nazívám „sezóna voňavek“. Po zimním klidu se zase „voňavky“ klubou na povrch. Asi už tušíte o čem bude řeč…. Ano, uhodli jste spravně. Řeč je o smradu linoucího se z podpaží spolucestujících v MHD.

SILVESTR 2012 -2013

V těchto řádcích bych chtel apelovat na všechny lidi aby prosím používali antiperspiranty, popřípadě deodoranty… Je hrůza cestovat v tramvaji nebo autobuse a dusit se (v krajních případech dávit se) pachem človeka kousek od Vás. Taky se pozastavuju nad tím, co vede lidi k nepožívaní prostředků odstraňující zápach. Většina mi odpoví: „Peníze, kamarade“. Ja odpovídám: „Kamaráde, hlavně že máš pětikilo na cigára, dvě kila na pivo v hospodě a kilo měsíčně na kupování bulváru.“

Teď bych chtěl slyšet názor žen zda pach linoucí se od potících se lidí je sexy. Zřejmě ano když takhle smrdí velká část mužské populace a ženy nemají ke svých smrdícím manželům výhrady… Zřejmě je vzrůšo když se manžel vrátí domů a zavoní hezky „mužsky“. Jinak to nevidím.

Nakonec bych chtel řící: prosím, použivejte deodoranty!!!! Není to tak složité si po každé sprše nastříkat sprej do podpaží. Vážně ne. A prosím taky si uvědomte že tím obtěžujete lidi kolem Vás. A koho tohle nezajímá, tak je s prominutím buran. Doufám že ti rozumní z Vás mi rozumí.

Ať žije vůně fialek!!!

V rubrice: Život