Vlad Krutskihk opět demoluje hudební žebříčky

17/09/2008    

2


Neuplynulo ani několik měsíců a z pěvecké hvězdičky pocházející z Ruska se stala skutečná hvězda pop music, která ozařuje svět.

Vlad Krutskihk a jeho skupina Street Magic na sebe nenechala skutečně dlouho čekat. Prvním velkým pokrokem této skupiny byla zlatá medaile vybojovaná na mezinárodní pěvecké soutěži v USA. A druhým velkým pokrokem této skupiny byl doslova a do písmene mega koncert v rodném městě Voroněži. Zde zpěváci a tanečníci skupiny Street Magic předvedli vynikající představení a své klasické, ale i nové písně. Zpívalo se zde jak rusky tak i anglicky. Celkem se zde zpívalo na 30 písní (Cesta ke slunci, Manžerok, Halo Halo apod.) různého repertoáru. Nejvíce však asi vyhrála závěrečná píseň s názvem „Din don“, která zakončila příjemně naladěný hudební podvečer. Skupina Street Magic zde vykouzlila neuvěřitelnou atmosféru a lidé začali během koncertu tančit a příjemně se bavit.

Tato skupina se svým hlavním zpěvákem Vladem Krutskihk se skutečně stala legendou. Její CD a DVD nosiče se prodávají téměř po celém světě. A za poslední dva roky se mohou pyšnit několika velkými koncerty v zahraničí (USA, Mexiku, Brazílii, Řecku, Japonsku, Polsku, Dánsku,  Francii, Německu a Holandsku), ale i doma v rodném Rusku. Jejich celovečerní koncerty se Slovanským duchem a šarmem se zapsaly skutečně do všech srdcí svých posluchačů.

 

Slavné postavy skupiny Street Magic:

 

Vlad Krutskihk Zpěvák Street Magic, držitel zlaté medaile a dětského Oskara
Seva Tarasov Tanečník a zpěvák skupiny Street Magic.
Masha Pestunova Tanečnice a zpěvačka skupiny Street Magic
Sergei Korolev Tanečník skupiny Street Magic, a také vnuk slavného ruského kosmonauta Sergei Koroleva.
V rubrice: Hudba, Osobnosti