Na velikosti záleží

21/05/2012    

2


„Vždyť je menší než já.“ „Ale není.“ přesvědčovala mě kamarádka. Už se na mě nemohla dívat,jak žiju jako asketa. „Běž na rande, když tě zve. Potřebuješ mezi lidi.“ Kývla jsem. Večeře byla výborná. Víno drahé. Konverzace plynulá. Příjemně nám to uteklo. Courali jsme se přístavem směrem k mému apartmá a nadešel krizový okamžik. „Byl to hezký večer.“ říká.

SILVESTR 2012 -2013

„To byl. Děkuju za pozvání.“ „Tak já ti zítra zavolám…“ „Dobře..“ říkám a už cítím, že to přijde. A on si najednou stoupá na schod, aby byl výš než já, bere mi tvář do dlaní a zvedá si mě ke svým ústům a já….si nemůžu pomoct a směju se. Chudák líbá moje zuby.
„Chápeš, že si stoupnul na schod, aby mě mohl políbit? Co kdyby tam žádný schod nebyl? Stoupl by si na špičky? A co když si vezmu vyšší podpatky…?“ „Ale vždyť není o tolik menší..“ „Haló!? Stoupnul si na schod!“ Kamarádka se směje. „Jsem povrchní!“ shrnula jsem to. „Nejsi povrchní, jen si zase dokázala, že na velikosti záleží.“ říká M.

„Někde jsem četla, že v pravé lásce je tělo zahaleno duší.“
„V pravé lásce možná, vy jste měli první rande.“ odvětila.

Jenže, jak se člověk dopracuje k velké lásce, když nejde ani na druhé rande? Nikdy jsem nechodila s nikým tlustým nebo malým. Vybírám si partnery podle vzhledu? Vědomě ne a vůči hezounům jsem už z principu velmi nedůvěřivá, ale… Existuje něco jako podvědomý výběr, který selektuje naše partnery, aniž bychom si to sami uvědomovali?

„Podívej, každá ženská chce vedle sebe mít někoho, o koho se může opřít a ne někoho, kdo se bude opírat o ní. To je normální. To je jako v posteli. Někdo má radši velký penisy, někdo menší, někdo obřezaný, někdo miluje velký prsa, někdo radši zase jen tak do ruky, jinej zas nejradši lentilky pod kobercem. Někdo trpí na latinský zadky někdo zas na malinkatý půlečky. Na velikosti záleží. Na velikosti prsou, zadků, penisů, uší… Dobrá věc je, že je nás tolik, že to co, je pro nás malé, může být pro někoho jiného velké ažaž! Na různorodost!“ Pozvedla skleničku vína k přípitku. Ťukly jsme si. Na různorodost.

V rubrice: Život