Mezinárodní soutěž Eurovize 2008 má svou novou hvězdu

03/12/2008    

3


22.listopadu 2008 se uskutečnila mezinárodní soutěž na Cypru Eurovize Junior 2008, která každým rokem vybírá nejlepší zpěváky téměř z celého světa. Dokonce i letos byl vybrán ten jehož hlas se stal skutečně nejlepším.

Rusko opět sázelo svou kartu na pěveckou skupinu Volshebnikidvora a to se jim skutečně vyplatilo. Opět se na první žebříčku objevil člen Ruské skupiny Volshebnikidvora – Michal Puntov, který se na tuto soutěž připravoval skutečně téměř celý rok.

SILVESTR 2012 -2013

Michal Puntov díky písni, kterou pro něho složil zpěvák a tanečník skupiny Seva Tarasov (v současné době, také moderátor dětských televizních pořadů) a díky členům Ruského baletního souboru skutečně vyčaroval v sále kouzelnou atmosféru, kterou nikdo jiný nemohl žádným jiným způsobem překonat.

Živé vysílání z Cypru bylo sledováno v celém Rusku téměř každým čtvrtým rezidentem – podle Gallupova mediálního průzkumu.

Míša Puntov, chlapec pocházející z malé vesnice jižně od města Voroněž zde musel bojovat o své první místo s chlapci a dívkami z 16 zemí světa. A jak je vidět, tak své místo skutečně naplno obhájil. Celou soutěž se mu podařilo završit další vynikající písní s názvem „vasil’kovaja strana“. Při této závěrečné písni se mu podařilo rozbouřit dav a porotu tak, že všichni v sále začali tancovat.

Tagged: , ,
V rubrice: Hudba