Tahat za vlasy, prosím

25/05/2012    

1


„Tahání za vlasy je sexy.“ nadhodila K., když přišla řeč na úlohu vlasů při sexu.
„Ježíš, já to miluju!“ notovaly jsme jedna druhé.
„Když si mě k sobě přitáhne za vlasy, to bych udělala cokoliv!“ řekla M.

„Tak cokoliv jo?“ nemůžu si pomoct nezeptat se.
„No možná nic, co bys neudělala ani ty, ale to už toho stejně moc nezbývá, že?“ vrátila mi to.
„Haha! Vtipné! No já to mám právě taky ráda, no a minule, když jsme……“ zamyslela jsem se jak to podat ve slušné dámské společnosti…
„Si to rozdávali?“ napovědela mi M. (Vítejte v mém světě!)
„A naposledy, když jsme si to rozdávali…“ přistoupila jsem na její návrh, „tak jsem si ho k sobě chtěla přitáhnout, ne že by teda měl nějaké dlouhé vlasy, ale chytnout ho se za ně dá a on uhnul a po úspěšném…“ opět jsem zaváhala, jak se vyjádřit…. „rozdání si to, mi řekl: Ty máš ráda tahání za vlasy, co? Tak jsem přikývla a čekala jsem, co z něho vyleze, a tohle jsem dostala – řekl, že mu vypadávají vlasy, a že by nechtěl, aby mi v ruce zůstal chomáč jeho vlasů, když to udělám.“ Holky vyprskly smíchy. „To si děláš prdel, ne?“ Zavrtěla jsem hlavou: „Nee.“

M. si vzala slovo jako první: „To je problém, který se časem vyřeší sám. Za chvilku už budeme randit jen s plešatýma chlapama a ty nebude za co tahat.“ Další výbuch smíchu. „No nakonec jsme se dohodli, že on bude tahat za vlasy mě, ale já jeho ne.“ řekla jsem.

„No ono, ať chceme nebo ne, chlap by měl mít navrch, a když si mě k sobě přitáhne za vlasy, připadá mi to chlapské a sexy, jak mi ukazuje: tak pojď sem, ženská…“ řekla M.
„Když už mluvíme o té dominanci…“ vzala si slovo K., která měla nedávno takový milostný flashback – skončila v posteli se svou středoškolskou láskou. Opustila ho, protože byla zvědavá, jaké to je s jinýma chlapama, a jak se ukázalo, on jí to nikdy neodpustil.
„Holky, to nebyl sex, to byla pomsta.“
„Nehezký?“ zeptala jsem se.
„No….“ začala „nehezký by to bylo pro tu holku deset let zpátky, jenže on si neuvědomil, že jsem dospěla, a že některý holky to mají rády trošku….. trošičku…. ostřejší.“ Usmála se a my s ní. Kdepak se středoškolskou erotikou na třicítku.

V rubrice: Život