Jiří Komorous – SMSstory

01/01/2009    

3


Tento text dokladuje úroveň policie ČR a politiků, kteří tuto organizaci řídí.

SILVESTR 2012 -2013

Jiří Komorous – SMSstory

V nedávné době propukla v ČR drobná aférka  okolo Jiřího Komorouse, šéfa velmi kontroverzní  protidrogové centrály, která je součástí policejních sil ČR.

Na veřejnost se dostal dopis, ve kterém se Jiří Komorous vyznává z lásky k SSSR a Komunistické straně Československa. Dle mého názoru se nejedná o zjištění, které by stálo za pozornost. Podobná vyznání, byla v době kdy Komorous tento upřimně míněny text tvořil, u lidí jako je on obvyklá. Od kariéristů  nejde očekávat neloajalitu k těm, kteří jsou u moci.

Na zveřejnění vlastního výtvoru ovšem pan Komorous reagoval způsobem, který už za pozornost stojí.

Vazeni moji nadrizeni, vazeni pratele, spolupracovnici z policie, novinari, kamaradi, rockeri, bratri ve vire a duchovni, senatori, poslanci, advokati, predstavitele protidrogovych organizaci, motorkari, predstavitele disentu, bojovnici proti komunismu, a vsichni vy, kteri jste me dnes poslali desitky a desitky sms!

Hluboce a z celeho srdce dekuji za vyrazy podpory, duvery a pochopeni pro chyby a omyly meho mladi na me ceste poznani, ktere jsem nikdy nezastiral! Ony dve damy z MFD tezko pochopi me pocity pri otvirani expozice lagru Vojnanebo pri mavsteve Muzea 3.odboje, ci kazdorocne pri kladeni vencu obetem perzekuci totality a podporu veteranu KPV, kteri plni pochopeni vyjadruji me duveru. Nebo prozitky na me duchovni ceste a poznani nyni k blizicimu se krtu. Nebo, kdyz jsem se musel x-krate skryvat po uspesnych akcich protidrogovky a objevovali se infromace o mem zavrazdeni.

I proto vas vsechny zadam nehnevejte se na ony dve pani. Jsou jen pouhymi nastroji! Ten, kdo s plnym vedomim uziva kradenou vec, je hoden stejne „ucty“ jako zlodej sam. Je na stejne urovni! Ja jim odpoustim.

A je me i jedno kdo a proc je v pozadi. Myslim si, ze ve svetle 17 let tvrde valky proti narkobyznysu a uderu, jez jmse mu zasadili a zasazujem, je to dost zrejme!

Pro me je rozhodujici ta fantasticka odezva od vas vsech a to, co jsem veteranum KPV kdysi na lagru Vojna slibil! ZE DA-LI BUH NIKDY JIZ ZLU NEUSTOUPIM! MYM PATRONEM JE SV.PAVEL! I PRAVE PRO PODOBNOST CESTY! DEKUJI A SALOM! JK.

 

Každý člověk má právo na vyjádření svých názorů, byť jsou sebepodivnější.  Co mě děsí je to, že výše uvedený text  není výtvorem obyčejného pochůzkáře po 24 hodinovém pivním tahu, ale že se zrodil v hlavě vysoce postaveného policejního důstojníka, o kterém se dokonce uvažovalo jako o kandidátu na funkci policejního ředitele.

Autor: Bratr ve víře, rocker, motorkář

V rubrice: Policie, Politika