Existují i jiné podivné nálezy

03/08/2008    

3


Stvůra, která se objevila nedaleko New Yourku. Není prvním záhadným tvorem, který se ve spojených státech objevil. Téměř před rokem se v Merylandu (v roce 2007) objevilo na břehu jedné z řek podivné tělo neznámého tvora (viz.obr.012007), který je v současnosti zkoumán. Bohužel existuje nepsané pravidlo, že vždy tyto případy jsou nejmenovanou organizací zesměšněni jako falzy a nález je zabaven a při troše štěstí zbudou pouze jen fotografie a video dokumentace. Občas se objeví nějaký šílený člověk, který o sobě tvrdí, že monstrózní nález složitě vyráběl ve své garáži. Za pomoci těsnící pěny a zbytků ryb. A po té jí nalíčil na břeh, aby vystrašil své sousedy.

SILVESTR 2012 -2013

Ale jak to skutečně je, to se jen složitě dozvíme. Sami víme, že ani neznáme živočichy, kteří žijí v hloubkách oceánu – jak pak můžeme s jistotou tvrdit, že něco je falza, když to sami ani ve skrytu duše netušíme.

Víme jen to, že takových nálezů je po celém světě nespočet. Deníky zabývající se Cryptozoologií udávají atlasy těchto podivných nálezů (obří chobotnice, krakeni, obří hadi apod.) a částečné výzkumy.

V rubrice: Věda